John Ostved night light painting

478743

JOHN OSTVED (född 1957): "Mr Blue", night light painting, signerad och daterad J Ostved 2008, Unique, akryl på silkscreen, bildyta ca 55x43 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (12 bud)
3422468
3422328
750
3422467
750
3422328
700
3417455
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.