Holländsk skola olja på pannå

478740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holländsk skola, 1600-tal): Korsnedtagning, otydlig signatur 16**, olja på pannå, ca 66x47 cm

slitage lagningar

Konst, Äldre måleri

Rum 21

Holländsk skola olja på pannå

Budhistorik (10 bud)
3422951
5 600
3418911
5 400
3413691
5 200
3413691
5 000
3413690

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.