Pall klädd i Josef Frank tyg

478731

PALL med förvaring, 1900-talets mitt, klädd i Josef Franks Vegetable Tree, ben i teak, höjd ca 45, 51x37 cm

Slitage, omklädd

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Pall klädd i Josef Frank tyg

Budhistorik (35 bud)
3421602
4 800
3421413
4 600
3421413
4 200
3414829
3421411

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.