Piet Mondrian efter serigrafi

478730

PIET MONDRIAN, efter, komposition, osignerad, onumrerad, serigrafi, motivmått ca 62 x 62 cm

Glas med liten spricka

Fack 15

Piet Mondrian efter serigrafi
Budhistorik (13 bud)
3419024
1 300
3418796
3419023
3418796
3419021

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.