Piet Mondrian efter serigrafi

478728

PIET MONDRIAN, efter, komposition, osignerad, onumrerad, serigrafi, motivmått ca 62 x 62 cm

Fack 24

Piet Mondrian efter serigrafi
Budhistorik (18 bud)
3421423
3422116
3421423
1 400
3420426
1 300
3418792

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.