Ljuskrona 1900-tal

478722

LJUSKRONA, 1900-tal, stomme i mässing, 2 optikblåsta stomglas, 6 st lampor, höjd 70, diameter 50 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Rum 15

Ljuskrona 1900-tal

Budhistorik (24 bud)
3423126
2 400
3423021
3423125
3423021
3423028
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.