Fåtölj och pall klädd i Josef Frank tyg

478720

FÅTÖLJ, PALL, 1900-talets slut, böjträ, klädd i Josef Franks Aralia, sitthöjd ca 36, pallens höjd 43 cm

Omklädd, fåtölj och pall ej ursprungligen tillhörande, slitage, ytmärken

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Budhistorik (8 bud)
3421826
1 600
3420828
3414911
3414910
950
3414909
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.