Fåtöljer 1900-talets mitt klädd i Josef Frank tyg

478713

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets mitt, betsad bok, klädd Josef Franks Poisons, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, omklädd

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Budhistorik (21 bud)
3422698
5 000
3422706
5 000
3422698
4 800
3422683
4 600
3422683
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.