Skåp1960-tal

478712

SKÅP, 1960-tal, fanerade med teak, ben i betsad bok, invänidigt med hyllor och lådor, höjd ca 126, 88x40 cm, nyckel finns

Slitage, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Skåp1960-tal

Budhistorik (18 bud)
3422700
2 800
3422697
2 600
3422695
2 400
3422692
3422689

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.