Pall klädd i Josef Frank tyg

478710

PALL med förvaring, 1930-tal, klädd i Josef Franks Catleya, höjd 42, 57x34 cm

Smärre slitage, mindre fanerskador, omklädd

Möbler, Övriga möbler

Rum 4

Pall klädd i Josef Frank tyg

Budhistorik (19 bud)
3423075
3423077
3423075
3423076
3423075
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.