Alvar Aalto stol klädd i Josef Frank tyg

478708

ALVAR AALTO, "Modell 69", stol, stoppade sitsar med Josef Franks Teheran, sitthöjd ca 45 cm

Stomme med slitage/ytskador, omklädd

Möbler, Stolar, Design

Rum 6

Budhistorik (13 bud)
3423293
3423291
3423288
950
3423285
900
3423270
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.