Andreas Kock fotografi

478704

ANDREAS KOCK (född 1973): Frida, Caroline, Theres, Madeleine, Kelly, signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Kock 2013, 1/3. C-print, ca 88x110 cm

Fotografi, Konst, Nutida

Kundcenter

Andreas Kock fotografi

Budhistorik (15 bud)
3437239
9 200
3437323
9 000
3437239
8 800
3437279
8 600
3437239
8 400

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.