Andreas Kock fotografi

478703

ANDREAS KOCK (född 1973): Caroline, signerad, daterad och numrerad på baksidan Andreas Kock 2013, 1/3. C-print, ca 88x110 cm

Fotografi, Konst, Nutida, Nutida

Kundcenter

Andreas Kock fotografi

Budhistorik (15 bud)
3434813
8 000
3428366
7 000
3426655
6 000
3426215
3426214
2 400

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.