Dörröverstycke

478702

DÖRRÖVERSTYCKE (1700-tal): Landskap med flod, olja på duk, ca 64x71 cm

Duklagningar, karckeleringar, slitage, spår efter spännram

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Dörröverstycke

Budhistorik (14 bud)
3423039
3422472
3422470
2 400
3422281
3421726

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.