OIljemålning 1800-tal

478701

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Skidåkande samer, signerade och daterad JK 1860, olja på duk, ca 63x86 cm

ytskador, krackeleringar, färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 22

OIljemålning 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3414608
600
3421029
600
3414608
550
3420732
500
3414608

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.