Oljemålning 1800-tal

478700

OIDENTIFIERD KONSTNÄR (1800-tal) Landskapsmotiv med jägare och hund, osignerad, olja på duk, ca 35x50 cm

Smärre färgbotfall

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (19 bud)
3422546
1 300
3422536
3421881
3422534
3421881
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.