Bordslampa

478699

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, i form av kolonn med avslut i form av lejontassar, märkt made in Italy, höjd inkl skärm 63 cm

Metallmontering kladdigt limmad, nagg, fläckar

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik

2017-08-20 kl 11:24
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.