Claude Weisbuch

478695

CLAUDE WEISBUCH (1927-2014): Häst, signerade, 86/250, litografi, ca 53x73 cm

Fack 9

Claude Weisbuch
Budhistorik (9 bud)
3423003
1 600
3421870
3421870
1 300
3421543
3421543
900

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.