Sven Erik Jansson Oljemålning

478693

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): "Galdöpiggen", signerad och daterad Sven Erik Jansson 1959, olja på pannå, ca 60x73 cm, ej ramad

Fläckar

Fack 3

Sven Erik Jansson Oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3420952
500
3420809
450
3420479
3420249
3418813

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.