Sven Erik Jansson Stockholmsmotiv

478692

SVEN ERIK JANSSON (1900-tal): Vy från Mosebacke, signerad och daterad Sven Erik Jansson 1961, olja på pannå, ca 50x61 cm, ej ramad

Fläckar

Tavelvagn 1

Budhistorik

2017-08-19 kl 10:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.