Takarmatur "Verona"

478691

TAKARMATUR, "Verona", Svend Middelboe, lackerad plåt, höjd 33, diameter 50 cm

skador, slitage

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Takarmatur

Budhistorik (11 bud)
3422354
3423517
750
3422354
700
3423516
650
3422354
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.