Arvid Nilsson oljemålning

478687

ARVID NILSSON (1881-1971): Kustlandskap, signerad Arvid Nilsson, olja på duk, 80x63 cm

Smärre slitage

Geijersgatan 14, Göteborg

Arvid Nilsson oljemålning

Budhistorik

2017-08-24 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.