Stellan Mörner färglitografi

478686

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Stellan Mörner, 178/200, färglitografi, I 19x25 cm

Fack 35

Stellan Mörner färglitografi
Budhistorik (20 bud)
3427428
1 900
3427427
1 800
3427427
1 600
3427425
3427426

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.