Bo-Åke Adamsson färglitografi

478685

BO-ÅKE ADAMSSON (född 1941): Harlequin, signerad Bo Åke Adamsson, EA, färglitografi, 63x47 cm

Fack 21

Bo-Åke Adamsson färglitografi
Budhistorik (1 bud)

3417385
2017-08-16 21:49:18

2017-08-23 kl 14:07
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.