Landskap

478678

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, tidigt 1900-tal): Landskapsmotiv med ryttare, olja på pannå, ca 35x25 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Landskap

Budhistorik

2017-08-19 kl 18:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.