Theo Tobiasse färglitografi

478676

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): "La Bergère et le Ramoneur" ur "H. C. Andersens sagor", signerad Theo Tobiasse 14/350, färglitografi, utgiven av Galerie Börjesson Malmö (blindstämpel), S. 57,5x76,5 cm

Fack 33

Theo Tobiasse färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3426668
1 800
3426667
1 700
3426659
1 600
3426663
1 600
3426659

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.