Moretti skulptur

478673

ALESSANDRO MORETTI (1870-1953): Skulptur, manshuvud, (Same), lergods, signerad och daterad A. Moretti 1944, höjd ca 21 cm

Konst, Skulpturer

Moretti skulptur

Budhistorik (5 bud)
3414497
3417215
3414497
750
3417213
700
3414497

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.