Dessertskedar England 1700-tal

478670

DESSERTSKEDAR, 10 st., silver, England, 1700-tal, William Soame, London, 1734, graverade med crest, längd ca 16 cm, vikt ca 349 cm

Smärre stötskador, slitage

Silver

Visas på begäran

Budhistorik (1 bud)

3411261
2017-08-12 12:41:53
3 600

2017-08-19 kl 18:35
Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.