Sängvärmare 1800-tal

478668

SÄNGVÄRMARE, 1800-tal, koppar, handtag i trä, genombrutet lock, längd ca 95 cm

Skador, bucklor

Diverse, Hem, Metall, Allmoge

Rum 7, Hylla 7

Sängvärmare 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

3411457
2017-08-12 15:31:29

2017-08-19 kl 21:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.