Salvador Dali färglitografi

478667

SALVADOR DALI (1904-1989): Utan titel, färglitografi och torrnål med relieftryck, signerad samt numrerad 162/250, S 76x56 cm, I 56,5x44 cm

Något gulnad

Fack 24

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (17 bud)
3427123
4 200
3425917
3427122
3425917
3 800
3427121
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.