Kungligt fotografi med autograf

478666

KUNGLIGT FOTOGRAFI MED AUTOGRAF, 1940-tal, Gustav (Gustav V), signerad, motivmått ca 21,5-16 cm

Diverse, Samlarobjekt, Fotografi

Budhistorik (9 bud)
3421585
700
3421552
650
3420989
600
3418876
550
3419114
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.