Litofani 1800-tal

478662

LITOFANI, zink samt glas, 1800-talets mitt, senempire, med pärlbrodyr, höjd ca 22 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Litofani 1800-tal

Budhistorik (9 bud)
3420671
3420435
950
3420670
950
3420435
900
3420669
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.