Valerio Adami färgserigrafi

478661

VALERIO ADAMI (Italien, född 1935): La salle de bain, signerad och daterad Adami -69, 42/75, färgserigrafi, bildyta 80x53,5 cm

Fack 33

Valerio Adami färgserigrafi
Budhistorik (15 bud)
3427258
3426896
3426895
950
3426893
900
3426892
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.