Takarmatur 1950/60-tal

478658

TAKARMATUR, 1900-talets mitt, teak, kupor i opalglas, höjd 45 cm

Smärre bruksslitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Takarmatur 1950/60-tal

Budhistorik (24 bud)
3421331
3 800
3421342
3 600
3421331
3 400
3421337
3 200
3421331
2 800

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.