Stolar rokoko

478652

STOLAR, 1 par, rokoko, svartmålade med förgylld dekor, sitthöjd 44 cm

Senare bemålade, maskstugna, renoverade, skador

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar rokoko

Budhistorik (22 bud)
3419538
3420579
3419538
1 900
3420574
1 800
3419538
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.