Stolar leksandstyp

478651

STOLAR, 4 st, 1900-talets andra hälft, leksandstyp, vitmålade, sitsar klädda i tyg med fantasiväxter, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage och färgbortfall

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar leksandstyp

Budhistorik (21 bud)
3421763
3421762
2 800
3421759
2 600
3421692
2 400
3416968

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.