Fåtölj Louis XV stil

478647

FÅTÖLJ, Louis XV stil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, dekorspik, lös sittplymå, sitthöjd ca 40, totalhöjd 86 cm

Slitage, mindre avslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Fåtölj Louis XV stil

Budhistorik (2 bud)

3421075
3420247

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.