Salvador Dali färglitografi

478646

SALVADOR DALI (1904-1989): Les trois grâces, färglitografi, signerad samt numrerad 58/250, S 57x76 cm, I 39x 51,7 cm

Något gulnat

Fack 6

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (21 bud)
3427110
5 000
3425403
4 800
3427107
4 800
3425403
4 600
3425397
4 400

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.