Byrå Nordiska Kompaniet

478643

BYRÅ, ''Decideria'', 1920-tal, Nordiska Kompaniet, märkt R 30984-8 10 26, 3 lådor, intarisadekor, draghandtag i gustaviansk stil, höjd ca 77, 111x55 cm, nyckel finns

Slitage, fläckar, märken

Möbler, Skåp, byråer

Rum 6

Byrå Nordiska Kompaniet

Budhistorik (18 bud)
3420718
1 300
3420715
3420709
3420708
3420706
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.