Stolar i ek

478642

STOLAR, 6 st., ek, 1960-tal, med Malmstensklädsel, sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 3

Stolar i ek
Budhistorik (7 bud)
3421781
600
3421779
550
3421777
500
3421775
450
3421770

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.