Golvlampa 1960/70-tal

478641

GOLVLAMPA, 1960/70-tal, stomme i mässing, klädd i cognacsfärgat läder, höjd inkl. skärm 147 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampa 1960/70-tal

Budhistorik (16 bud)
3420115
3421143
3420115
3421140
950
3420115
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.