Byrå i sengustaviansk stil

478640

BYRÅ, 1900-tal, sengustaviansk stil, fanerad i mahgony, beslag och lister i mässing, skiva i kolmårdsmarmor, höjd 83, 86x42 cm

Smärre slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid avhämta vid utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå i sengustaviansk stil

Budhistorik (24 bud)
3421714
3 200
3421710
3421708
2 800
3421707
2 600
3419668
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.