Kandelabrar silver rokokostil

478638

KANDELABRAR, 1 par, silver, 1900-tal, rokokostil, för två ljus, vriden dekor, bär svenska importstämplar, höjd ca 16 cm, längd ca 22 cm, vikt ca 732 g

Silver, Silverljusstakar

Visas på begäran

Kandelabrar silver rokokostil

Budhistorik (5 bud)
3421447
3420206
3415537
900
3413160
850
3412730

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.