Johannes Olsson färglitografi

478637

JOHANNES OLSSON (född 1945): Figurkomposition, färglitografi och collage, signerad Johannes O EA, 70x50 cm

Fack 36

Johannes Olsson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

3426962
450
3426657
3422229
3416916

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.