Stellan Mörner olja

478635

STELLAN MÖRNER (1896-1979): Interiör, signerad och daterad Mörner -47, olja på pannå, 24x33 cm

Kundcenter

Stellan Mörner olja

Budhistorik (10 bud)
3425329
10 000
3425325
9 000
3425322
8 000
3417761
7 000
3417523
6 400

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.