Bert-Johnny Nilsson

478630

BERT-JOHNNY NILSSON (1934-2004): Hatten, signerad B Johnny Nilsson 61/75, färglitografi, 75x56 cm

Fack 33

Bert-Johnny Nilsson
Budhistorik (1 bud)

3426434
2017-08-23 08:28:04

2017-08-23 kl 21:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.