Ljusplåtar mässing

478628

LJUSPLÅTAR, 1 par, mässing, 1900-tal, för 2 ljus vardera, höjd ca 50 cm

Bucklor, slitage

Diverse, Hem, Metall, Allmoge

Rum 7, Hylla 1

Ljusplåtar mässing

Budhistorik (12 bud)
3420391
900
3413802
850
3420389
3413802
750
3420388
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.