Enrico Baj färglitografi

478627

ENRICO BAJ (Italien, 1924-2003): Le Modèle, signerad Baj, färglitografi, 67/250, I 60x67 cm

Fuktfläck

Fack 27

Enrico Baj färglitografi
Budhistorik (2 bud)

3416454
3416453
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.