Serveringsvagn

478626

SERVERINGSVAGN, 1900-talets mitt, fanerad med teak och ek, löstagbar bricka, låda i sargen, på hjul, skiva i glas, höjd ca 60, 74x41 cm

Bricka med spricka, slitage, torkade hjulgummin

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Serveringsvagn

Budhistorik (10 bud)
3420924
700
3420920
650
3420923
650
3420920
600
3420921
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.