Violin med stråke

478623

VIOLIN MED STRÅKE, märkt Edmund Paulus Markneukirchen Sachsen, längd ca 60 cm, originalfodral medföljer

Fodral med skador, slitage

Instrument

Rum 7, Hylla 5

Violin med stråke

Budhistorik (20 bud)
3420430
2 400
3420242
3420242
1 900
3418302
1 800
3418302
1 600

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.